Fıstıklık Halı Yıkama Biz, En İyisiyiz Fıstıklık Tutku Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Fabrikası Olarak Fıstıklık bölgesinde Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama dendiği zaman ilk akla gelen halı yıkama firması olmakla birlikte en profesyonel halı yıkama hizmetini sizlere vermekten gurur duyuyor ve memnuniyetinizi en üst düzeye çıkartmak için daha çok çalışıyoruz.

Fıstıklık Tutku Halı Yıkama fabrikası Fıstıklık bölgesinde bir marka haline gelmiş en çok tercih edilen profesyonel halı yıkama fabrikasıdır.

Halılarınızın Servisimizle Alınma Aşaması

Sipariş kaydının oluşmasının ardından, servis elemanlarımız tarafından halınız alınmadan bir saat önce; halılarınızın alınacağı zaman ile ilgili bilgilendirilirsiniz.

Fıstıklık Halı Yıkama

Böylelikle bütün gün evde beklemenize gerek kalmaz.

Halınızı kapınızdan teslim alan servis elemanlarımız, halılarınızın m2, tutar ve teslim tarihini içeren bilgilerin olduğu makbuzu verdikten sonra SMS ile tutar ve teslim tarihi içeren bilgi mesajı da gönderir.

Fabrikamızda teslim aşamasında hazır hale gelen halılar ödeyeceğinizi bilir, sürpriz bir hesapla karşılaşmazsınız.

Memnun Müşterilerimizle Daha Güçlüyüz

Siz değerli müşterilerimize; Fıstıklık Halı Yıkama hizmeti, Fıstıklık Koltuk Yıkama hizmeti, Fıstıklık Yerinde Yıkama Hizmeti, Fıstıklık Stor Perde Yıkama Hizmeti, Fıstıklık Yatak Yıkama Hizmeti, Fıstıklık El Dokuma Halı yıkama hizmeti, Fıstıklık Step Halı Yıkama hizmeti, Fıstıklık Çin Halısı yıkama hizmeti gibi bir çok halınızın yıkanması hizmetini vermekten mutluluk duyuyoruz.