Halı Yıkama

Tutku Halı Yıkama Fabrikası olarak 2007 tarihinden bu yana bu Gaziantep Halı Yıkama Sektöründe fark yaratacak bir giriş yapmış, ve Gaziantep’in tüm mahalle ve İlçelerinde Halı Temizleme hizmeti vermekteyiz.

Halı Yıkama sektöründe müşterilerine Yüksek kalitede hizmet vermeyi amaç edinmiş olan Tutku Halı Yıkama Fabrikası uygun ücret ve kaliteli halı yıkama, battaniye yıkama ,yorgan yıkama, hizmetleriyle Lider firmalardan bir tanesi olmayı kesinlikle hakettiğimizi düşünüyoruz.

Asıl ve tek işimiz Halı Yıkama olduğu için müşterilerimize ve işimize gösterdiğimiz ilgi ve alakanın kazancı olarak yakalamış olduğumuz kimliğimiz ve %100 mutlu müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın haklı gurunu yaşamaktayız.

Halı Yıkama

tesisimizde bulunan son teknoloji ve tam otomatik halı yıkama makinelerimiz için her yıkama tipine göre farklılık gösteren halı yıkama hizmetimiz ve anlayışımız doğrultusunda işimizde tecrübeli ve deneyimli kadromuz ile son teknoloji makinelerimizle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet olarak ucuz ve kaliteli bir hizmet aldığınızı hissedeceksiniz.

Tutku Halı Yıkama Fabrikası olarak halı yıkama koltuk yıkama yorgan yıkama battaniye yıkama yatak yıkama stor perde yıkama zebra perde yıkama Step Halı Yıkama ve bunun dışında ev temizliği ve temizlik hizmetleri gibi diğer hizmetlerimiz de mevcut bulunmaktadır.

Her türlü halı yıkama hizmetimiz garantili ve hızlı teslimat, ilkelerimiz doğrultusunda halı temizleme hizmetimiz ve temizlik hizmetimiz devam etmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi uygun fiyatlar ile ilgili bizden bilgi almak için lütfen iletişim bölümündeki numaramızı arayarak bizimle bağlantı kurabilirsiniz